“Слуги народу” зібралися виїхати на політичний “курорт”

“Слуги народу” зібралися виїхати на політичний “курорт”
“Слуги народу” зібралися виїхати на політичний “курорт”

Партія “Слуга народу” має намір організувати спеціальний центр, де можна було б проходити навчання, як це було в курортному місті Трускавець. Об этом сообщает drohobyczer-zeitung.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна” розповів перший заступник голови фракції “СН” у Верховній Раді, член комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олександр Корнієнко.

“Хочемо зробити структуру, щоб в кожній області був партійний центр – хаб, де проходив би прийом людей, надавалися юридичні консультації. При цьому щоб туди спускалися три наші великі проекти, які ми будемо робити по країні. Один проект – це Центр навчання і розвитку – це Трускавець, тільки розтягнутий на 5 років”, – пояснив політик.

Корнієнко додав, що у “СН” вже є нова програма навчання для нардепів, яка буде показана вже в січні.

“Щоб це було утворення для тих же майбутніх депутатів облрад, для членів виконкомів. Є інтерес з боку європейських партнерів, вони готові фінансувати такі речі. Ми ж розуміємо, що з урахуванням децентралізації, в першу чергу, фінансової, нам треба, щоб в кожній громаді був фінансовий консультант пристойного рівня. Його ніде взяти. Просто треба навчити”, – розповів він про майбутній “Трускавець”.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/333040-slugi_narodu_zibralisja_vijihati_na_politichnij_kurort”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя